Szkolenia techniczne

Szkolenia Elring – to się opłaca.

Szerszy zakres usług. Więcej know-how. Większe bezpieczeństwo. W tym celu firma Elring oferuje szkolenia techniczne z pierwszej ręki. Podczas nich profesjonaliści wyjaśniają zagadnienia dotyczące trendów w nowoczesnych silnikach Diesla czy też z zakresu budowy silników ze stopówmetali lekkich.

Program szkoleń

Czy są Państwo zainteresowani szkoleniem? Prosimy zwrócić się do lokalnego Partnera Elring lub skontaktować się bezpośrednio z Elring. 

 

Elring-Serviceteam
Fon +49 7123 724 799
Fax +49 7123 724 798
service@elring.de

Akademia Elring

Akademia Elring to biblioteka wiedzy technicznej, do której dostęp może mieć każdy po zarajestrowaniu się na stronie internetowej. Wszystkie zawarte w niej informacje są dostępne przez 24h na dobę. W tym miejscu można uzyskać dostęp do precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów szkoleniowych, w skład których wchodzą animacje, nagrania wideo oraz artykuły techniczne. Po pogłębieniu i zaktualizowaniu swojej wiedzy z zakresu techniki uszczelnień można ją sprawdzić, biorąc udział w egzaminie dostępnym z poziomu biblioteki.

Udzielając prawidłowej odpowiedzi na określoną liczbę pytań użytkownik uzyskuje imienny certyfikat, a po pozytywnym zaliczeniu trzech egzaminów otrzymuje wyróżnienie Certyfikowanego Eksperta w zakresie uszczelnień od firmy Elring.

Akademia Elring