Szkolenia techniczne na miejscu

Najlepszy serwis. Wyjątkowa wiedza. Większe bezpieczeństwo. Aby to osiągnąć, warto skorzystać z oferty szkoleń technicznych organizowanych bezpośrednio przez firmę Erling. W czasie spotkań z profesjonalistami omawiane są najnowsze rozwiązania dotyczące nowoczesnych silników Diesla, a także budowy silników z metali lekkich. Sprawdzona jakość oraz trendy techniczne są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i pozwalają osiągać lepsze wyniki w codziennej pracy.

Training Truck

Samochód szkoleniowy Elring jest głównie wykorzystywany przez naszych trenerów technicznych podczas szkoleń. Odwiedzamy naszych klientów oferując szkolenia techniczne w ich siedzibie oraz pojawiamy się podczas targów motoryzacyjnych organizowanych przez naszych dystrybutorów. Na części ładunkowej samochodu przymocowany jest pokazowy silnik spalinowy na którym prowadzimy szkolenia praktyczne.

Online-Trainings

Informacje i wiedza w dowolnym miejscu i czasie: Aby to osiągnąć, oferujemy naszym klientom na całym świecie dodatkową możliwość dalszego kształcenia, bez konieczności osobistej obecności na zajęciach. Nasze webinaria techniczne odbywają się na żywo. Oznacza to, że uczestnicy mogą komunikować się ze sobą bezpośrednio podczas konferencji audio oraz za pośrednictwem czatu tekstowego.

Wystarczy zarejestrować się na stronie service@elring.de. Szczegóły dotyczące terminów są podawane regularnie w newsletterach, za pośrednictwem naszej strony internetowej i na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Dalsze informacje na temat webinariów będą dostępne u nas bezpośrednio przed wydarzeniem.

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Są Państwo zainteresowani szkoleniem technicznym? Prosimy o kontakt ze swoim lokalnym partnerem Elring.

Zespół ds. serwisu Elring
+49 7123 724 799
servicemail@elringweb.de