Nowa strona Elring już działa

Po sześciu latach od ostatniej przebudowy uruchomiona została nowa strona internetowa Elring. Oprócz nowego, bardziej nowoczesnego wzornictwa, strona zapewnia użytkownikom wiele ulepszonych oraz zupełnie nowych funkcji. Dodatkowe rozszerzenia są już w drodze.

Nowa strona internetowa stanowi dla firmy Elring centralny element strategii cyfryzacji oraz komunikacji, a odwiedzającym oferuje nowe możliwości, by dowiedzieć się wszystkiego o portfolio produktów i najróżniejszych usługach oferowanych przez Elring. „Pandemia koronawirusa spowodowała zwiększenie potrzeb informacyjnych naszych klientów, które coraz częściej zaspokajane są w sposób cyfrowy. Dlatego konieczne było dostosowanie się do zmienionych oczekiwań. Nasza nowa strona internetowa jest jeszcze bardziej nowoczesna, informacyjna i w sposób zorientowany na cel prezentuje nową, ulepszoną ofertę serwisową”, mówi Joel Maier, dyrektor działu zarządzania produktem.

Konkretnie nowy portal internetowy Elring oferuje bogatsze w informacje strony dotyczące produktów, a także przejrzysty kalendarz z terminami nadchodzących targów i wydarzeń. Jeśli ktoś szuka konkretnego produktu, teraz może znaleźć go szybciej, ponieważ funkcja wyszukiwania została znacznie ulepszona. Również zmieniona została funkcja wyszukiwania partnerów handlowych i zapewnia teraz niezawodne wyniki, wyświetlane na znanej z innych stron internetowych mapie Google. Na stronie internetowej zintegrowana została także popularna Akademia Elring z własnym panelem nawigacyjnym, na którym wyświetlane są zdane egzaminy oraz dostępne certyfikaty do pobrania.

Nowe centrum multimedialne

Priorytetem przy projektowaniu nowej strony internetowej Elring była zgodność z urządzeniami mobilnymi i oczywiście została ona zoptymalizowana pod kątem smartfonów i tabletów. Całkowicie nowe jest kompleksowe centrum multimedialne, które obejmuje wszelkie media i informacje (TSI i VSI), a także praktyczną funkcję filtrowania danych. Obowiązkową pozycję stanowi także aktualizowany na bieżąco katalog online. Osobom, które interesują się nie tylko produktami i usługami Elring, lecz także możliwościami kariery w koncernie ElringKlinger, z pewnością spodoba się nowy obszar poświęcony karierze.

Obecnie już planowane są dalsze innowacje, które w najbliższych miesiącach wzbogacą naszą stronę internetową.

Strona internetowa Elring zostanie uruchomiona 6 lipca 2022 r.

 

Kontakt dla prasy

ElringKlinger AG
Peter Renz
Corporate Communications
E-mail: Peter.Renzmail@elringklingerweb.com
Tel.:     +49 7123/724-639